JENERATÖR KABİN TAMİRİ VE İMALİ

Jeneratör kabini ses, toz, toprak, yağmur, çamurdan, koruma sağlar. Eğer hasar görmüş bir kabininiz varsa mutlaka tamirini yaptırmalısınız. Aksi takdirde jeneratör seti veya kumanda panosu zarar görecektir. Tamir veya yeni kabin yapımı için siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz.

JENERATÖR ŞASESİ

Motor ve alternatör çelik bir şase üzerine monte edilmiştir. Hasar görmüş şaselerin onarımını veya sıfırdan şase imalatı yapmaktayız.
Büyük güçlü jeneratörlerde veya müşteri isteğine bağlı olarak ayrı yakıt tankı verilebilir; fakat genelde şase içinde yakıt tankı mevcuttur.
Motorun titreşimini azaltarak jeneratörün yerleştirildiği zemine titreşimi iletmesini önlemek için titreşim izolatörleri kullanılmıştır. Bu izolatörler motor ve alternatör ayağı ile şase arasına yerleştirilmiştir. Jeneratörle beraber şase ile zemin arasına özel izolatörler verilmektedir. Montaj alanına yerleşimi sırasında montajının yapılması gereklidir.

SES İZOLASYONU

https://www.yuvaenerji.com/wp-content/uploads/2017/09/Adsiz-600x300.png
İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan ses izolasyon uygulamaları sayesinde ses kirliliği ile çevresel ve sağlık problemlerinin önüne geçilmektedir. Ses izolasyon uygulamalarımız birinci sınıf malzemeler ile  yapılmaktadır.