ISUZU MARIN MOTOR 55 HP, Yeni Marinize, H60 Baysan Şanzıman, Motor Koruma Modüllü

Motor tesisatı ve elektrik panosu hazırdır. GSM Modüllü Motor Kontrol Koruma cihazı vardır. H60 Baysan Hidrolik Şanzıman takılıdır ve sıfır ayarındadır. Düz marin sistem olmayıp motor kontrol cihazı ve ilave sensörler eklenerek kişiselleştirilmiş akıllı hale getirilmiş bir uygulamadır.

Standart Motor Koruma fonksiyonlarına ek olarak Jabsco deniz suyu devir daimi arıza, sintine su seviyesi yüksek, kabin kapısı açık korumaları mevcuttur. Sistemde oluşan uyarılar, motor kontrol cihazının LCD ekranından takip edilebileceği gibi GSM üzerinden cep telefonunuza SMS ve E-mail olarak gönderilmektedir.

SCADA Uzaktan izleme sistemine entegredir; bilgisayarınızdan veya android ve apple store’da bulunan mobil uygulama vasıtasıyla akıllı telefon/tabletinizden teknenizi harita üzerinde izleyebilir, yağ basıncı, motor sıcaklığı, yakıt seviyesi, akü gerilimi gibi verileri ücretsiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Alarm/uyarı bildirimleri mobil uygulama tarafından da gösterilmekte olup dilerseniz mobil uygulama bildirimlerini de aktif edebilirsiniz.

Cihaz dahili hafızasında son 400 adet olayın kaydını tutar. Bu kayıtlar cihazın menüsünden incelenebilmekte olup ayrıca USB kablo ile cihaza bağlanarak Excel formatında bilgisayara indirilebilmektedir.

Başlıca Foksiyonlar:

Otomatik ön ısıtma (kızdırma bujisi)
Sesli alarm ikazı (korna)
Sintine su seviyesi yüksek alarmı
Jabsco deniz suyu devir daim arızası
Kabin kapısı açık alarmı
Düşük yağ basıncı uyarısı
Yüksek motor sıcaklığı uyarısı
Düşük akü gerilimi uyarısı
Motor çalışma saati sayacı
Bakım zamanı hatırlatma
Devir sinyali kayıp hatası
Düşük yakıt uyarısı
Şarj alternatör arızası
400 adet geçmiş olay kaydı
LCD ekran
GSM’den konum takibi

Ce belgesi yoktur.
Fiyat 86500 TL
Tel:05554809370